rüyada ışık görmek

Rüyada Işık Görmek

rüyada ışık görmek

Rüyada Işık Görmek

Rüyada Işık Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ışık görmek , bir bir sürü sıkıntıdan ardından refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Rüyada ışık görmek, bir gece yarısı görüldüyse, düşü gören bir genç sahibi olacak demektir.

Rüyada ışık görmek, güneş gibi bir ışık görmek harika bir gelecek anlamına gelir. Ay ışığı hüzünlü ve ızdırap bir hali bildirir. Gaz lambasının ışığı stres atmak ve harika zaman geçirme olanağını anlatır. Rüyada mum ışığı dert demektir. Kibrit ışığı ise nasip işaretidir. Her konuda oldukça başarılı olacaksınız. Şayet ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız ile ilgili düş kırıklığına uğrayabilirsiniz. Rüyada ışık görmek şifadır, uğurdur aynı zamanda huzur ve feraha kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada ışık görmek, çesitli güçlüklerden ardından rahata ve feraha erisecek ve derin bir soluk alacak demektir. Rüyada ışık gece yarısı görülür ise rüya sahibinin bir adam çocugu olacagina, ay isigi hüzünlü geçecek vakte, kibrit isigi kismete, gaz lambasi isigi, hos zaman geçirmeye, mum isigi hasretle geçecek günlere, gü-nes isigi bir sürü göz kamaştırıcı geleceklere isarettir.

Bir baska söylentiye görede: Rüyada ışık görmek geçimin kolaylasacagina ve göz kamaştırıcı bir gelecege kavusacagina, ilim ve yetenekle donatilacagina. Her konuda oldukça başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen oldukça başarılı , şayet ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzunca zamandır gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız ile ilgili düş kırıklığına uğrayacağınız manasına gelir . Rüyada ışık görmenin bir başka anlamı da her konuda başarılı olacağınızdır. Loş ışık, kısmen oldukça başarılı , şayet ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzunca zamandır gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız ile ilgili düş kırıklığına uğrayacağınız manasına gelir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada lale görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Işık Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir