1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada jandarma görmek

Rüyada Jandarma Görmek

 

Rüyada Jandarma Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada jandarma görmek, bir sürü yakın sürede kocaman bir takım uğraşlar bekliyor demektir. Fakat rüyada jandarma görmek, böylesine bir düşü gören birey uğraşlarının nihayetinde kesinlikle bir başarıya ulaşacaktır.

Rüyada jandarma gören kişiyi, az bir süre içerisinde kocaman bir takım işler bekliyor demektir. Fakat , bu düşü gören emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır.

Rüyada jandarma görmek, sizi sonu belirsiz bazı kocaman uğraşlar bekliyor.

Rüyada jandarma görmek, kişinin savunduğuna ve yaşamının huzurlu geçeceğine delalet eder

Rüyada jandarma görmek basari ile yorumlanır. Rüyada kendisini bir jandarma olarak karakolda görmek , yapacagi her iste basariya ulasacagina isarettir. Siyah kolda bir jandarma eri ile karsilasip onla beraber selamlasmak ya da ko-nusmak bir bilgi alacagina, bir jandarma bölügünün toplanmış takdirde cadde ya da sokaktan geçtigini görmek , bekledigi müjdeli bir habe-ri alacagina delalet eder. Bir baska söylentiye görede: Rüyada jandarma görmek islerde basanya isaret eder. Bazen de rüyada jandarma görmek bir bilgi almaya isarettir. Bir Takim tabirciler jandarma görmek güven ve huzur içerisinde yer almaya isaret eder, demislerdir.

Rüyada jandarma görmek hayra yorumlanır. Bu insanın savunduğuna , yaşamının huzurlu geçeceğine delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada jandarma görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Jandarma Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Jandarma Görmek”

  1. Asi Prens

    Rüyamda jandarma değil asker gördüm acaba jandarma görmeyle aynı mı

  2. Sude Ketenci

    Onlarda bir asker sayılır 🙂

Yorum Yaz