1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada jet görmek

Rüyada Jet Görmek

 

Rüyada Jet Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada jet görmek, genellikle başarı ve zafere yorumlanır. Rüyada jet görmek, bir sürü kısa sürede bir işte kıskanılacak bir başarıya erişecek demektir.

Rüyada bir jete bindiğinizi ya da onu uçarken gördüyseniz, kocaman başarılara imzasını atıp, etrafınızdaki vatandaşlar aracılığıyla kıskanılacağınız manasına gelir .

Rüyada jet görmek acelecilikle yorumlanır. Bir baska söylentiye görede: Rüyada jet görmek aceleliğe, bazı de kisa bir sürede basanya ulasmaya isaret eder. Rüyada jete binmek ilerlemeye ve terfi işaret eder.

Rüyada jet görmek; yakın bir zamanda kıskanılacak bir mevkiye yükseleceğinize delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada hac görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Jet Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz