1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kabadayı görmek

Rüyada Kabadayı Görmek

 

Rüyada Kabadayı Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kabadayı görmek, insanları etrafından uzaklaştıran kimseye işaret eder. Rüyada kabadayı görmek, onun benzeri davrandığını görmek , narin ve güleryüzlü olmayı bazen önemsemeyerek hayır ve iyilik fırsatlarını kaçırmaya delalet eder.

Rüyada kabadayı görmek, bu birey etrafının sevgisini ve itibarını kazanacak, bir sürü kolay değil bir uğraşta kıvançlı bir yengi elde edecek, aşkta cevap görecek ve sıhhati düzelecek demektir.

Rüyada kabadayı görmek, kabadayı gören birey, çevrenindeki kişilerin sevgisini ve saygısını kazanacak anlamına gelir.

Rüyada bağıran, nara atan kabadayı, mühim bir haberle geliyor olacak güzel bir dosttur. Rüyada bir kabadayıdan azar duymak, dayak yiyecek bir sürü ek olarak iyidir.

Rüyada kabadayı görmek , etrafının kendisini sevdigine ve geleceginin parlak olduguna, islerinin güzel bir akıbete varacagina delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada jandarma görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum to “Rüyada Kabadayı Görmek”

  1. nazikdayi

    arkadaslar bende ruyamda cok kavga ediyodum. Hatta bian kavgadan sonra kendimi hastanede buluyorum. Ondan sonra herkese cok iyi davraniyorum bildigin nazikdayi oluyorum. Cok acayibime gitti 🙂 delikanlilikta olmaz bole seyler 🙂

Yorum Yaz