1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kaçırıldığını görmek

Rüyada Kaçırıldığını Görmek

 

Rüyada Kaçırıldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kaçırıldığını görmek , düşü gören bireyin hayır demesini bilmediği amaçlı daima başkalarının seçimlerini yaşamını sürdürmek zorunda kalacağına, bizzat yaşamıyla alakalı hükümleri bir başına alamayacağına, serisinin kararlarıyla yaşamını sürdürmek zorunda kalacağına ve bu vaziyetin kendisine kocaman bir mutsuzluk getireceğine söylenti edilir. Rüyada kaçırılmak, bireyin özgürlüğünün önüne geçip, onu aradığı benzeri yönetmeye personel ve kendisi üzerinden menfaat cihazı amaçlı uğraşan kimselerin varlığına delalet eder.

Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak da kaçırıldığını görmek de benzeri deyim edilir ve düşü gören bireyin kimseyi kırmak, üzmek ve geriye çevirmek istemeyişi sebebi ile sıkı amacının su istimal edileceğine ve kaybeden tarafın daima kendi olacağına alamet eder.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulmak

Rüyada kaçırılmaktan kurtulduğunu gören kişi, bizzat içerisinde kocaman bir devrim yapacak ve çoğalış bizzat yaşamını bizzat yönetmeye hüküm verecek demektir. Rüya sahibinin kabuğunu kırması yardımıyla , bağımsız biri olacağına ve bu saatten ardından da çoğalış bunun için mani olacak hiçbir kimseye ve hiçbir olaya taviz vermemekte kesinlikle hükümlü olacağına deyim edilir.

Rüyada Kaçırılmak İstediğini Görmek

Rüyada kaçırılmak istediğini görmek , düşü gören bireyin mantık hocalarının çokluğuna delalet eder. Bu kimselerin rüya sahibini avucunun içerisine alıp, talep ettikleri benzeri kullanmak benzeri bir takım berbat niyetleri meydana geldiği manasına gelir .

Rüyada Kaçırılmaktan Korkmak

Rüyada kaçırılmaktan korkmak, rüya sahibinin sebep parasal gerekse içsel yönden , bir takım kimseler aracılığıyla kısıtlanacağı ile ilgili bir takım endişeler taşıdığına bu sebeple etrafındaki kişilere bir sürü pek taviz vermediğine ve onları hiçbir işlerine karıştırmadığına söylenti edilir.

Rüyada Kaçırılan Bir Kimseyi Görmek

Rüyada kaçırılan bir tanesini görmek , anlık değişim olarak onay edilir. Rüya sahibinin yaşamının hiç beklemediği andan değişeceği halinde değerlendirilir ve bireyin aklından olmayan bir şeye söylenti edilir.

2 Yorum to “Rüyada Kaçırıldığını Görmek”

  1. Saadet

    Rüyamda eski eşimin annesi babasi beni kaçırmış onlardan kurtuluyorum eski esime ulaşmaya çalışıyorum çünkü biliyorumki ons haber verirsem gelip beni kurtaricak yorumlarsaniz sevinirim tsk.

  2. Saadet

    Rüyamda eski eşimin annesi babasi beni kaçırmış onlardan kurtuluyorum eski esime ulaşmaya çalışıyorum çünkü biliyorumki ons haber verirsem gelip beni kurtaricak yorumlarsaniz sevinirim tsk.

Yorum Yaz