1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada kaçırılmak, rüya sahibi ile ilgilenen, onu göz hapsinde tutan ve adım adım izleyen bir kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin gittiği her yeri ve görüştüğü her kişiyi bilmek isteyen, onu gözünün önünden kaybetmek istemeyen biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi, rüya sahibinden her an haber alabilmek için, rüya sahibinin çevresindeki herkese, kendini haberdar etmeleri için tembihlerde bulunmuştur. Çünkü amacı rüya sahibini, her an denetlemektir.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulmak

Rüya sahibinin baskıcı ve dayatmacı tavrı nedeni ile kendisini çok bunaltan ve rahatsız eden bir kişiden, onu hayatından tamamen çıkarması sureti ile kurtulmasına delalet eder. Rüyada kaçırılmaktan kurtulduğunu gören kişi, bu baskılar karşısında susup her şeyi içine atmaktan patlama noktasına gelecek, en sonunda tepkisini göstererek bu kişiyi hayatından kalıcı olarak çıkaracak ve büyük bir dertten kurtulacaktır.

Rüyada Kaçmak

Rüya sahibinin huy ve tavır değiştirmesine, kişiliğinin olumsuz yönde değişmesine delalet eder. Bu büyük değişim rüya sahibinin çevresi için de şok edici etki yaratacak, herkes rüya sahibinin eski haline geri dönmesini dileyecektir.

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüya sahibinin bir şey üzerinde, uykularını kaçıracağı kadar duyduğu kaygıların yersiz olduğunu fark edip, nihayet eski huzuruna ve mutluluğuna geri kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kovalanmak

Rüya sahibinin bildiği bir gerçeği bir türlü kabullenmediği, bunu dillendiren kişilere ters tepki gösterdiği ve durumu inatla inkâr ettiği anlamına gelir. Rüya sahibi bu gerçeği ört bas etme fikrini o kadar benimsemiştir ki başkalarına o konu üzerinde konuşma hakkı dahi tanımamaktadır.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz