1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kan görmek

Rüyada Kan Görmek

 

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Kan; toplardamar, atardamar ve kılcal damarlardan meydana gelen damar ağının içerisinden geçen, akıcı hücre ve plazmalardan oluşan kırmızı renkteki hayati sıvıdır. Kan bilimine, hematoloji denir.

Rüyada kan görmek, maddi durumu iyi iken yokluk çekmeye, maddi durumu kötü iken zengin olmaya işaret eder. Aynı zamanda rüyada damardan kan aktığını görmek de aynı yorum ile tabir olur.

Rüyada elinden kan aktığının görmek, akrabadan gelecek düşmanlığa veya kötülüğe delalet eder.

Rüyada burnundan kan akması, eğer kan az ise kötü bir olayın iyi sonuçlanmasına, eğer kan fazla ise sahip olduğu varlığı kaybetmeye yorumlanır

Rüyada elbisenin üzerinde kan olması, ticaret yoluyla kazanılmış haksız kazanca işaret eder.

Rüyada vücuttan iltihap gibi çıkan kan, afiyet, sağlık ve huzura delalet eder.

Rüyada genç bir kızın kan görmesi, o kişi için hayırlı olan evliliğe işaret eder. Rüyayı gören kişi hamile ise çocuğunu düşüreceğine tabir edilir.

Rüyada arkanızdan kan akması, olan bir kötülükten kurtulmaya işaret eder.

Rüyada kan görmek, helal olmayan işlere karışmaya yorumlanır. Yaptığınız kötü bir işten dolayı suçluluk hissediyorsanız bu size rüyada kan olarak gözükür.

Rüyadan çok fazla kan görmek, aileden gelecek yardımların bitmesi anlamına gelir. Rüyada yara olmadan kan görmek, mal varlığı yok ise zengin olmaya, mal varlığı var ise fakirleşmeye işaret eder.

Rüyada arkasından temiz kan çıktığını görmek, günahlarından kurtulmaya yorumlanır. Rüyada kan üzerine bulaşmış ise yaptığı kötülüklere devam edeceğine yorumlanır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada bıçaklanmak ne demek ?

Etiketler: , , , , , , , , ,

2 Yorum to “Rüyada Kan Görmek”

  1. açelya

    rüyada katil olduğumu gördüm ve öldürdüğüm kişiden çok fazla kan akıyordu.bu nedemek acaba?

  2. Sude Ketenci

    Rüyada vücuttan çok fazla kan çıktığını görmek, kendisine faydası dokunan birinin ondan faydasını çekmesine tabir olunur.

Yorum Yaz