1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kan kusmak

Rüyada Kan Kusmak

 

Rüyada Kan Kusmak Ne Anlama Gelir

 

Rüyada kan kusmak çoğunlukla yürek azabına göstermektedir.  Rüyada kan kusmak, her hangi tek nedenden ötürü kan kustuğunu gören birey esasında içinde koltuk alan acıları ve pişmanlıkları dışa çıkarmıştır.  Bu nedenle rüyada kan kusmak, geçmiş sürede yapılmış olan tek kötülüğün bertaraf edilmesi gerektiği düşünülmektedir.  Tek Takım tabircilere yönelik ise rüyada kan kusmak berbat tek hastalıktan kurtularak sıhhat ve huzura delalet etmektedir.

Rüyada vücuttan kan alındığının görülmesi birilerinin sizin hakkınızda berbat sözler sarf ettiğine yorumlanırken,  koyu renkte siyaha çalan tek kan görmek içsel olarak kuvvetli olmaya ve zorluklar karşısında dirayet göstermeye göstermektedir.  Sağ koldan kan alınması kaybedilen tek eşyanın bulunacağına,  sol yandan kan alınması ise kaybedilen tek aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına delalet etmektedir.  Rüyada şayet kan aldırıyorsanız ve kan tek çeşitli çıkmıyor ise işlerin bozulacağına ve kötüye gerçek gideceğine delalet ettiği söylenmektedir.

Rüyada kan tükürmek veya kanın oral çıktığını rastlamak biri ile ilgili berbat sözler işiteceğinize arkanızdan berbat sözler konuşulduğuna işaret eder.  Şayet tükürmüş olduğunuz kan gömlek veya pantolonunuza bulaşmış ise bayanlar ile ilgili genel tek hüküm belirteceğinize delalet etmektedir.  Fazlaca kan tükürüldüğünün görülmesi ise bireyin eşya varlığının azalmasına göstermektedir.

Rüyada kan akmasının görülmesi zengin olan biri için mallarının azalmasına ve düşüşe geçmeye yorumlanırken,  yoksul olan birey için ise zenginliğe ermesine ve yükselişe geçmesine delalet etmektedir.  Bedenin çeşitli yerlerinde yara halinde görülen kan ise ilçeye ve berbat tek şeyin başa gelmesine göstermektedir.  Şayet kan koyu tek renkte akıyor ise genel itibarıyla sıkı şeylere yorumlanırken açık renkte olması ise kötülüğe yorumlanmaktadır.

Rüyada kan işemek, ile alakalı tek ok anlam yer almaktadır.  En tek sürü yapılmış olan açıklar ise tek sürü kocaman ve amansız tek hastalıktan kurtularak rahata ermek şeklindedir.  Rüyada kan işendiğinin görülmesi uzunca tek yolculuk inşa etmeye,  mapustan kurtularak bağımsız olmaya,  iyilik aramaya,  cami abdesthanesinde kan işemek ise sevinç ve mutluluğa göstermektedir.  Şayet tek büyük yangın içinde kanlı tek şekilde işeniyorsa bu ya hırsızlık inşa etmeye veya hırsızlığa maruz kalmaya işaret edilmektedir.  Az miktarda kanlı işemek ise elde koltuk alan malın düşmesi manasına gelmektedir.

Rüyada kanlı tek şekilde ağlandığının görülmesi ele geçtiğimiz tek sürü mühim tek fırsatın kaçması manasına gelmektedir.  Bu nedenle birey kaçan fırsattan nazaran tek sürü pişman olmuştur.  Bu bağlamda kan ağladığının görülmesi bireyin tek sürü kocaman tek yürek azabıyla başı başa meydana geldiğini da delalet etmektedir.  Benzer sürede rüyada kan ağladığının görülmesi tek birey ile ilgili hınç beslenmesi ve düşman olarak görülmesi manasına da gelmektedir.

Rüyada kan akıtmak bireyin içinde beslediği hınç e nefreti temsil etmektedir.  Uzunca süredir akılda koltuk etmiş ve tasarılanmış tek kötülüğe yorumlanmaktadır.  Rüyada tek sürü kan akıtıldığını rastlamak elde edilmiş olan malların tek bir yok olacağı ve iflası göstermektedir.  Rüyada az kan akıtıldığını rastlamak ise temel tek hastalıktan arınmak olarak yorumlanmaktadır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada kan vermek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz