1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kan vermek

Rüyada Kan Vermek

 

Rüyada Kan Vermek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kan vermek, içerisinde bulunulan berbat bir vaziyetten yardımlar ile kurtularak refaha ereceğine ve harika günlerin geleceğine işaret eder. Rüyada kan vermek,  şayet birey kanı bir başkasına veriyor ise berbat bir vaziyetten harika bir duruma geçeceğine ya da zenginliğe göstermektedir.
Rüyada kan içmek ile alakalı 2 çeşitli söylem yer almaktadır.  Birincisi rüyada kan içmek haram yöntemle kazanılan ücret ile geçinmek ve onu çoluk çocuğuna yedirmek olarak yorumlanırken bir takım rüya tabirleri ise rüyada kan içmeyi bir yakına yapılmış olan desteğin mahaline gitmemesi olarak yorumlanmaktadır.
Rüyada bir kişiden kan alınmasını görme ya da kan alma o bireyin yönetici olacağı anlamına gelmektedir.  Yöneticiliğin yakınında üst kısmına bir birey aracılığıyla mühim bir emanetin verileceği de söylenmektedir.  Şayet kan meydan birey başka bir deyişle iğneyi elinde bulunduran birey ihtiyar biri ise bu onun atalarından bir tanesidir.  Şayet kan sizden alınıyorsa ve kanı meydan işi çocuk ise büyük ihtimal sizin düşmanlarınızdan biridir.  Şayet kanı meydan birey düşü gören birey ise düşmanına karşın biz yengi duyuru etmiştir.  Şayet vücudundan kirli bir kan alındığını görüyorsa,  bir sürü mühim bir hastalığın biteceğine delalet edilmektedir.
Rüyada kan bağışlamak, bu rüyayı gören kişi fert kötülüklerden kurtulur ve rahata erer.  Üzerindeki tek sırrı dışarı atmış olabilir.  Şayet bu fert ortada halli ise zenginleşir,  fukara ise önüne yabancı kapılar açılır.
Burundan iştirak eden kan koyu rengarenk ve sert ise bu düşük genç inşa etmeye işarettir.  Şayet kan akıcı ve bol ise bireyin harama bulaştı manası çıkar.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada gelinlik giymek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz