1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kar görmek

Rüyada Kar

 

Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kar görmek, genellikle mevsiminde olumlu, mevsiminde fırsat ve mevsiminde kazanç olarak yorumlanır. Burada sadece şöyle bir durum var; rüyada kar görmek aslında, karın altında bir şeyin hazırlanması, yani mevsimden daha çok bir şeylerin hazırlanması, bir şeylerin yoluna girmesi için belli bir zamana ihtiyaç duyulduğu ile ilgili rüyalardır. Rüyada kar görmek, sezgisel anlamda da durumla ilgili biraz sakin kalmamız ile ilgili bir mesaj taşıyabilir.

Rüyada lapa lapa kar seyretmek, kar etmektir, kazanç çıkarmak anlamlarına gelir.

Bir dağın zirvesinde ki karı görmek çok önemli bir semboldür. Uzun bir mücadelenin sonuna gelindiğine dair bir mesaj olabilir. Aynı zamanda statüyle ilgili iradeyle ilgili bir mesajı gösteriyor olabilir. Rüyada dağın zirvesindeki kar, zirve yapmakla ilgilidir aslında. Bu nedenle maddi kazanç ile ilgili olanları da göstermektedir. Sezgisel anlamda da birazcık sakin kalıp ertesi gün yada ardından büyük bir feraha çıkılacağına dair bir mesaj taşır.

Rüyada karda tipide kalmak,  mevsimde değil ise mesleğimizle içinde bulunduğumuz şartlar ile ilgili değil ise biraz önümüzdeki maddi fırsatları tam olarak göremediğimiz, aslında sıkıntı bir durumda hissetsek de kendimizi ferahlık içinde olduğumuza dair bir mesaj olabilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada namaz kılmak ne demek ?

Etiketler: , ,

Yorum Yaz