1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

rüyada karga görmek

Rüyada Karga Görmek

 

Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada karga görmek, haber geleceğine dair bir işarettir ve buna göre yorumlanır. Ama bir problemi yada bir sıkıntıyı haber veriyor değil sadece adım atmak ile ilgili bir mücadelenin olacağı ile ilgili haberci sembollerdendir.

Rüyada karga sembolü, yanlış anlaşılan en çok hata yapılan sembollerdendir. Bunun nedeni karga olumsuz bir sembol değildir. Aksine uyarıcı bir semboldür. Genellikle kargalar, çok gürültücü çok çığırtkan hayvanlar oldukları için hep olumsuz bir şeyi haber veriyormuş gibi algılanırlar.

Rüyada birinin çatısında karga görmek, o evde bir problemin yaşanacağına ama bizimde bunun ile ilgili çaba göstereceğimizi dair bir işaret verir.

Anadolu da rüyada karga, şehirlerde yaşayan insanların aksine çok önemli bir semboldür. Rüyada karga, uyarıcı ve haberci olarak mesaj verir. Rüyada karga bu nedenle haber veren takdir gören sembollerden bir tanesidir. Ayrıca karga çok uzun yaşayan bir hayvan olduğu için aslında saygı duyulan hayvanlardandır.

Rüyada karganın saldırdığını görmek, örneğin bir şekilde zarar verdiğini görmek, yine bir konuda adım atmadığımız bir konuda probleme dair bir şey yapmadığımız ile ilgili hatta biraz kendimizi tembel tuttuğumuz ile ilgili bir durum olabilir.

Bazı karga rüyaları örneğin uyarıcı sembol olduğu için birisi ile barışmak ile ilgili bir hasta ya da sıkıntı var ise hastalık durumu var ise uyarıcı bir sembol olarak kabul edilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada yılan sokması ne demek ?

Etiketler: , ,

3 Yorum to “Rüyada Karga Görmek”

  1. furkan

    Meraba ben rüyamda siyah bir karga evimin üstünde tutum ve karga çok sinirlendi elimi ısırdı bende onu öldürdüm atım bu neyin işaretidir genelde ben çok sıkıntılıyım iki yıldır psikolojik sorunlarım var evin içinde hiç çıkmıyorum pek bu bir günahım işledim ondan alah bana cezamı verdi saniyurum

  2. furkan

    Meraba ben rüyamda siyah bir karga evimin üstünde tutum ve karga çok sinirlendi elimi ısırdı bende onu öldürdüm atım bu neyin işaretidir genelde ben çok sıkıntılıyım iki yıldır psikolojik sorunlarım var evin içinde hiç çıkmıyorum pek bu bir günahım işledim ondan alah bana cezamı verdi saniyurum

  3. Tugba

    Ruyamda kapida yarali karga buldum yarasini iyilestirmek icin tuttum anneme verdim bnde kargabin yarasini pansuman ettim braktin

Yorum Yaz