1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Rüyada Karpuz Görmek

 

Rüyada Karpuz Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada karpuz görmek , yepyeni bir işe ücret yatıracağınıza işaret eder. Rüyada karpuz görmek, hastalığa delalet eder. Rüyada karpuz kesmek, berbat bilgi almaya; karpuz yiyecek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Ayrıca rüyada karpuz görmek, kavga dövüşe de yorumlanmaktadır. Rüyada tarladan karpuz almak, bir akrabalarını veya arkadaşlarınızla dövüş edeceğinize yorumlanır. Rüyada karpuz satın almak, yepyeni bir işe ücret yatıracağınıza; karpuz kesmek, berbat bilgi almaya; karpuz yiyecek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Rüyada tarladan karpuz almak, bir akrabanız ile veya arkadaşlarınızla dövüş edeceğinize yorumlanır. Bir Sürü güvendiğiniz bir arkadaşınız arkanızdan konuşuyor. Uyarı edin. Eşya , mülktür. Karpuz yiyecek , anlık kısmettir. Rüyada karpuz görmek, tatlı ise, hayır ve menfaattir. Rüyada mevsiminde karpuz görmek , tatli olmasa bile , kavun görmekten hayirlidir. Minik karpuzlari görmek , büyüklerini görmekten hayirlidir. Kirmaniye göre; rüyada mevsiminde bir karpuz görmek ve yemek, kederden ve sikintidan kurtulur. Evinde bir bir sürü karpuz oldugunu gören, gayet kolay değil bir belaya düser. Bir söylentiye yönelik de mali çogalir.

Abdulgani Nablusiye yönelik ; zamanında olmak sarti ile karpuz görmek , menfaatli ve geçimi yolunda bir ese delalet eder. Rüyada içi bozulmamış ve boşalmamış karpuz görmek ve yiyecek , beden sagligina delalet eder. Ibn-i Sirine göre; karpuz yiyecek kederden kurtulmaktir. Bu rüyayi gören eger rehin ise tahliye edilir. Bir Sürü güvendiğiniz bir arkadaşınız, arkanızdan konuşuyor. Uyarı edin. Rüyada karpuz görmek; problemlerin artmasına, karpuz ekmek; iyi bir işe başlamaya delalettir. Rüyada mevsiminde karpuz yemek; üzüntülerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada bozulmuş karpuz yemek; hastalığa işaret eder ama olmuş karpuz; helal mala yorumlanır. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)”in tabiri: Rüyada karpuz görmek, hastalıktır. Rüyada karpuz aldığını görmek, hiç beklemediği bir yerden bir hüzün gelir . Yeşil karpuz bedenin sıhhatine , ellerini semaya kaldırıp karpuz aldığını görmek , çabuk bir biçimde zengin olacağına delalet eder, denilmiştir. 327Yeşil Hint karpuzu kişilerin gözünde ilgisiz ve zor ruhlu kişilere delalet eder. Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada karpuz yediğini gören kimse, mapustan çıkar. Hint karpuzu gören kimse, kişilerin nazarında ilgisiz bir kimse görü-lür veya zor sözler eder. Âşık durumda olan veya nişanlanan bir kimsenin karpuz görmesi güzeldir Karpuz bostanı kederli kişilere, çalışmak talep eden kimseler amaçlı karpuz görmek işsizliğe ve alçaklığa delalet eder.

Rüyada yeşil karpuz görmek, kente , çocuğa veya hanıma delalet eder. Karpuza gereksinimi durumda olduğu bilinen bir hastaya, karpuz getirdiğini görmek o hastanın iyileşmesine, gereksinim duymuyorsa hastalığa işaret eder. Karpuzun içi idrak ve ilme, sarı karpuz iyilikleri ile hatıralan bayan ve erkeklere delalet eder. Kesilmiş, dilimlenmiş karpuz görmek , taksitle ödenecek borca, kırmızı karpuz süs eşyalarına delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada gizlenmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz