1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kavga etmek

Rüyada Kavga Etmek

 

Rüyada Kavga Etmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kavga etmek, öfkenin açığa çıkması olarak yorumlanır. Bu nedenle duygusal anlamda kendimizi boşaltmak için aslında gerekli rüyalardan biridir. Yani bir ihtiyacı ortaya çıkartır.

Rüyada yumruk yumruğa kavga etmek, rüyada ağız dalaşına girmek de aynı anlamları taşır ve aynı şekilde yorumlanır. Öfkenin açığa çıktığını gösterirler. Bu tür rüyalar bastırdığımız bir şeyleri açığa çıkarır. Aynı zamanda bu eğer bizden daha üstün kurumda olan biri ise iletişim halinde bulunduğumuzu biri ise onun ile ilgili gerçek duygumuzu serbest bırakmak ile ilgili rüyalardır. Öfkenin ortaya çıkışı duygusal anlamda rahatlama sağlayacaktır.

Rüyada hiç tanımadığımız biri ile kavga etmek ya da çok ilişkide olmadığımız biri ile kavga etmek ve tartışmak, bizim bir konuda mücadele edeceğimiz fakat bu mücadeleden güç kazanacağımız anlamına gelmektedir. Yani o mücadeleden farklı şekilde kendimizi dair birçok kazanım ile çıkacağımıza işaret eder.

Rüyada kavga, ilk önce duyguların serbest bırakılmasına yorulmaktadır. Bir başka deyiş ile günlük yaşamın biraz boşalmasıdır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada uçmak ne demek ?

Etiketler: ,

Yorum Yaz