1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada Kedi Öldürmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kedi öldürmek, rüyayı görenin yakınında kötü niyetli bir kimsenin olduğuna, fakat rüya sahibinin bu kişiden haberdar olduğuna ve gerekli önlemleri almak için çaba  gösterdiğine işaret eder. Diğer insanların parasının peşinden giden art niyetli bir kişinin bilindiğine işaret eder.

Rüyada kedi ölüsü görmek, çoğunlukla hayra yorumlanır. Rüyada görülen kedi ölüsü, kötülükler karşısında tedbir alınacağına işarettir. Rüyayı görenin kendisinin arkasından iş yapan birinden haberdar olacak ve iş çeviren kişiden de kurtulacaktır. Rüya gören kişi, iyilik yaptığı bir kişi tarafından kedere ve üzüntüye uğrayacak ve hayal kırıklığına uğrayacaktır, fakat yapılan kötülüklerin bilerek bu kişiyi hayatından çıkaracak diye yorum yapılır.

Rüyada kedi öldürmek, diğer bir yoruma göre; günlük yaşantıda hırsız biri ile karşı karşıya kalınacağına ve rüyayı görenin hırsızı yakalayacağına işarettir.

 

Rüyada kedi görmek, kedi rüyayı gören kimseyi koruyorsa hayatında birinden yardım alınıyorsa, yardım eden kişiden zarar uğranılacağı yönünde yorum yapılmaktadır.

Rüyada kedi kesmek, kişinin mal varlığının iyi bir iş amacıyla kullanılacağına veya yardıma ihtiyacı olan bir kişiye yardım etmek anlamına gelmektedir.

Rüyada kedi öldürmek, kötü niyetli biri karşısında galip gelinmesini işaret eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Kedi Öldürmek
Puanlama
3

Yorum Yaz