1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

 

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek  Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kedi yavrusu görmek, sizin sevdiğiniz kimselerle yeteri kadar ilgilenmediğinizi ve sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi gösterir. Rüyada kedi yavrusu görmek, birine destek verme, birini koruma veya yardım etmek anlamına gelir. Bir başka rüya yorumcusuna göre sevdiğiniz birinin yardıma gereknsinim duyduğu ve sizden yardım beklediğini ifade eder. Rüyada kedi yavrusu görmek, az biraz para kaybı yaşayacağınızı da işaret eder. Rüyada gördüğünüz yavru kediden korkmuşsanız, işinizle ilgili sıkıntılardan ötürü endişeleriniz olduğunu gösterir. Rüyada gördüğünüz yavru kedinin cinsiyeti dişiyse, bir kadının sizi ciddi anlamda üzeceğine işaret eder.

Rüyada yavru kedinin ısırması, kendinizin bir sıkıntı yaşayacağını ve bu sıkıntıdan dolayı yakınlarınızdan birinin sebep olacağına işarettir. Bazı yorumculara göre bu durum hırslı bir bayanla tanışacağınızı gösterir.

Rüyada yavru kedi görmenin her renginin bir anlamı vardır.

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, size değer veren  veya sizi seven birisini üzmeniz manasına gelir ve bu kişiye karşı günah işlediğinizi gösterir.

Rüyada sarı kedi yavrusu görmek, çoğunlukla kötü bir kadın olarak yorumlanır. Bu ruüyada görülen sarı kedi yavrusu, gücünüzü bağımsız ruh halinizden aldığınızı, güçlü olduğunuzu ve yaratıcı bir insan olduğunuzu gösterir.

Rüyada siyah beyaz yavru kedi görmek, çok yakın bir zaman içinde bazı tehlikelerle karşılaşacağınızı ve bu tehlikeleri hissettiğinizi gösterir.

Yorum Yaz