1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kedi görmek

Rüyada Kedi

 

Rüyada Kedi Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kedi görmek yanlış anlaşılan olumsuz karşılanan sembollerden olmasına rağmen çok önemli bir semboldür. Çünkü farkındalık ile ilgili bir semboldür. Kadınlar için rüyada kedi görmek çok önemlidir. Çünkü evin korunmasıyla ilgilidir. Kedi sezgilerle ilgilidir. Evdeki problemlerin sıkıntıların alıp götürülmesiyle ilgilidir. Rüyada kedi görmek, bize sevdiklerimizle ilgili olanı fark etmemizi, bulanık olan belirsiz olan bir alanda hatta karanlıkta görmeyi yani her nasıl sıkıntılı bir durumdan geçiyor olursak olalım içgüdülerimize kendi doğamıza güvenmeyi, sezgilerimize güvenmeyi haber verir.  Rüyada kedi görmek, evle ilgili ve aile ile alakalı koruyucu sembollerdendir.

Olumsuz sanılan siyah kedi sembolü genellikle karşımıza çıkar. Rüyada siyah kedi görmek, aksine gecenin içinde karanlığın içinde en rahat hareket eden yani kendini göstermeyen belli olması durumunda kendini gösteren bir semboldür. Bizimde olaylara çok fazla kendimizi ortaya atmadan, ama durumla ilgili her ne yapmamız gerekiyorsa onu ortaya koymamız iyi niyetimizi koruyarak davranmamız gerektiğine dair bir sembol olarak yorumlanabilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada para görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Kedi
Puanlama
4

Etiketler: , ,

1 Yorum to “Rüyada Kedi”

  1. yılmaz

    Paylaşım için tşkler.. emeqe sayqı dostum eline sağliq

Yorum Yaz