1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kıyamet görmek

Rüyada Kıyamet Görmek

 

Rüyada Kıyamet Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kıyamet görmek güçsüzün güçlüden öfkesini ve  adaletin ve hakkın yerini bulmasına, hakkını almasına, zalimlerin insafa gelmesine delalet eder. Rüyada kıyamet görmek bunlarla hudutlu değildir. Savaşa,  ortalığın muharebe kalabalığına dönüşmesine, toplumların birbirine düşmesine ve haklıların haksızlardan hesap sormasına, berbat ve nahoş olayların başı göstermesine yorulur.

Rüyada Kıyametin Kopmasını Görmek

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek bir topluma ilişkin birey yığınının bir takım kötülükler ve haksızlıklar inşa ederek adaletli olmaktan uzaklaşacağına delalet eder. Rüyada birey kıyametin yalnızca bizzat amaçlı koptuğunu görürse, o birey ölüm eder. Bir birey rüyada kıyametin yalnızca belli bir coğrafyada ya da belli ülke topraklarında koptuğunu görürse rüya sahibinin doğruluk yolunda yaptığı hayırlara ve sevaba delalet eder.

Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Rüyada kıyamet gününü gören bireyin rüyası kendisine berbat düşüncelerinden ve berbat alışkanlıklarından vazgeçmesi amaçlı bir dikkat meydana geldiği halinde yorumlanır.

Rüyada Kıyamet Alametlerinden Bir Tanesini Görmek

Bir birey şayet düşlerinde kıyamet alametlerinden birinin meydana çıktığını görürse rüyasının anlamının, yaptığı hayır işlerini aynı ritimde devam ettirmesi meydana geldiği tabiri yapılır.

Rüyada Kıyamet Suresini Okumak

Rüyada kıyamet suresini okuyan bireyin bir sürü saygıdeğer ve harika  bir inançlı meydana geldiği yorumu yapılır. Rüya sahibi gönlü zengin ve cömert biridir, darda olanların yardımına koşar, aç kalmış kişileri doyurur ve Cenabıhak yolunda daima harika işler yapar.

Rüyada Arafat’ta Bulunmak

Bir birey düşlerinde kendini Arafat alanından görürse şayet bir yola çıkacak ve bir yere gezi edecek demektir.

Rüyada Amel Defteri Görmek

Rüyada amel defterinin görmek rüya sahibi amaçlı hayırlıdır. Rüya sahibinin ahiret yaşamında azap çekmeyeceği, kendisini ahiret yaşamında iyi birşeyler beklediği ve Cenabıhak’ın desturu ile hayattayken yaptığı harika ammeler yardımıyla iyilik göreceği manasına gelir .

Yorum Yaz