rüyada köpek görmek

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, alakalı 4 çeşitli manaya yorum edilir. Berbat bir hasım, gözü tok bir erkek, harika olmayan bir hizmetçi ve bilgisiz bir erkek. Rüyada köpek görmek , köpeği ne biçimde gördüğünüze yönelik manası değişim gösteren bir tabire sahiptir. Arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği benzeri düşman da olsa bununla birlikte şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir. Dişi köpek ise daha bir sürü berbat karakterli bir kadına delalet eder. Bu stil bir bayan başınıza bela açacaktır. Fakat evrensel olarak , yakın etrafınızdaki dostlarınıza ve düşmanlarınıza delalet eder. Rüyanızda köpeğe durumda olan üstünlüğünüz ya da galibiyetiniz düşmanlarınızla ya da rakiplerinizle durumda olan güç savaşının neticenini gösterdiği benzeri bununla birlikte gördüğünüz köpeğin cinsi de dost ya da düşmanlarınız üstelik sizin bizzat karakteriniz ile ilgili fikirler verebilir.
Rüyada köpek sürüsü görmek

Rüyanızda etrafta sürü şeklinde gezen köpekler görmeniz samimi içe arzuladığınız ve gerçekleşmesini istediğiniz bütün isteklerinize yakın zamanda kavuşacağınız manasına gelir .

Rüyada köpek saldırması

Rüyada köpek saldırması görmek , eğer saldıran köpek sizi ısırmamışsa, etrafınızda bir takım hasımlarınızın olduğuna delalet eder. Bu hasımların sizlere zararları dokunamayacaktır fakat tekrardan de samimi içe hınç gütmeye devam ederler.

Size saldıran bir sürü sayıda köpekse ve onları aşağı ederseniz ailenizden birilerinin davranışlarınızı hata anladığına delalettir. Bu hata algılanma neticesi bir konuşma ya da polemik geçebilir. Onlara detaylı haber yapacaksınız ve bu hata algılanma çözüme kavuşacak.

Eğer rüyanızda köpeğin salyaları üzerinize bulaşırsa, düşmanınızın lafları sizi üzecek demektir.

Eğer köpek üzerinizdekileri yırtarsa, halletmeniz gerekli durumda olan işlerde bir takım aksaklıklar olacağına delalet eder.

Rüyada köpek ısırması

Rüyada köpek ısırması görmek , iş hayatınızda rekabet ettiğiniz bireylerin sizlere kayıp vereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyanızda hissettiğiniz korku ve acı ne civarı büyük ise , göreceğiniz kayıp da o civarı kocaman olacaktır.

Bir farklı tabire yönelik , düşmanınızın harekete geçeceği ve sizlere hiç de hoşlanmayacağınız birşeyler yapacağına delalet eder.

Bu rüya bununla birlikte dostunuz durumda olan bireylerin sizi kıskanacağı manasına da gelmektedir. Kıskançlıklarından ötürü rastgele bir davranışta bulunarak sizi üzebilirler.

Rüyada Köpeğin dostluğu

Bir köpek sizlere yaklaşarak dostane bir biçimde ellerinizi yalar ya da kısık kısık havlarsa; sizlere kudretli gelmeye personel hasımlarınız bu davranışlarından vazgeçecek ve sizinle uyuşmaya varacak demektir.

Rüyada Dişi köpek görmek

Dişi köpek çevrenizde dar görüşlü ve berbat karakterli bir bayan yer aldığı manasına gelir .

Dişi köbirçok, erkek köpeği kovalıyorsa; berbat huylu bir bayan aracılığıyla kötülüğe uğrayacağınız ve itibarınızın düşeceği yorumu yapılmaktadır.

Eğer dişi köpek erkek köpekleri ardına almış ve önden gidiyorsa, berbat yola düşmüş bir bayan ve bir erkeğin sizin tarafınızdan evlendirileceğine delalet eder.

Rüyada Anne köpek görmek

Rüyanızda bir köpeğin yavrularını emzirdiğini görmek hayra yorumlanmaktadır. Eğer çocuklarınız bulunuyorsa onların sizlere iyiliği dokunacaktır. Eğer bekarsanız izdivaç edeceğiniz birey hayırlı birisi olacaktır.

Rüyada köpek beslemek

Evi savunan köpekler adamin hanimim, esya ve evini korumaga, kadin amacıyla , hastaliGinin artmasina, zarara ve bir takim esyasinin gitmesine isarettir. Eger disi ev köpeklerinin ürüdüklerini görse berbat kimselerden erisecek kayıp ve hileye isarettir. Ev köpeklerinin hasta kişi olduklarini görse hastaliga, zarara ve evin bir takim esyalarinin gitmesine isarettir. Köpekler, güvenlik kuvvetlerinin genç ve yardimcisiyla deyim edilir.

Rüyada Köpeğe yiyecek vermek

Köpeğe yiyecek verdiğinizi görürseniz mallarınızda yükseliş olacak ve bolluk bereket dolu bir döneme gireceksiniz demektir.

Rüyada Süs köpeği görmek

Rüyanızda süs köpeğiniz varsa karınızla-kocanızla aranızda küçük sorunlar meydana geldiğini gösterir. Eğer rüyanızda süs köpeğini kucağınıza almışsanız eşinize hainlik edeceğiniz manasına gelir . Bu hainlik cinsel yöntemle olabileceği benzeri başkalarına durumda olan ilgi ve alakanızla da tezahür edebilmektedir.

Bir başka yandan süs köpeği zevk, neşe ve mutluluğa delalet eder. Süs köpeği satın almak ya da sizlere birinin ödül olarak süs köpeği getirmesi, malla alakalı akrabalar içinde yaşanacak bir takım tatsızlıklarla deyim oluntümör. Bu tatsızlıklar bir zaman daha sonra anlaşmayla sonlanacaktır.

Rüyada Çoban köpeği görmek

Rüyada bir çoban köpeği sahibi olduğunuzu görürseniz hasımlarınızın sizden korktuğuna delalet eder. Bir başka yandan bu rüya ailenizin sizlere hürmet duyduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Bununla Birlikte çoban köpeği, parasal bakımdan güçleneceğiniz ve malınızdan fayda sağlayacağınıza delalettir. Mevduat yaptığınız mevduat araçları beklenmedik biçimde değerlenebilir ya da satın almayı düşündüğünüz maldan umduğunuzdan fazla yararlanırsınız.

Rüyada Tazı köpeği Görmek

Rüyada tazı köpeği kuvvetli ve acımasız bir düşmanı delalet eder. Eğer hükümet işleriyle uğraşıyorsanız tazı köpeği makamınızın yükseleceği manasına gelir .

Rüyada Ev köpeği Görmek

Rüyada köpek sahibi olmak sizin karakteriniz ile ilgili veriler verir. Rüyanızda bir köpeğinizin meydana geldiğini ve onu gezdirdiğinizi görürseniz, merhametli bir kişiliğiniz meydana geldiği manasına gelir . Rüyanızda bir av köpeğiniz varsa, gösterişten hoşlanıyorsunuz demektir.

Rüyada Av köpeği Görmek

Rüyanızda av köpeğiniz ile ava çıkmanız, düşmanınızdan bir fayda sağlayacağınız manasını taşır. Av köpeğini kovarsanız, fayda sağlayabileceğiniz düşmanınızı yakınınızdan uzaklaştırırsınız. Av köpeğinin etini görmeniz, alacağınız kalıtı simgeler.

Eğer av köpeğinin avdan döndüğünü görürseniz işle alakalı sorunlar çekebilirsiniz. Bu rüya en bir sürü işsizlik şeklinde yorumlanmaktadır. Ilde av köpeği görmek de aynı biçimde yorumlanır.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Köpek Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir