1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada köpek ısırması

Rüyada Köpek Isırması

 

Rüyada Köpek Isırması Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada köpek ısırması, bir korku ile baş başa olduğunu, bir sıkıntı zamanından geçtiğine dair bir mesaj verir. Rüyada köpek ısırması aynı zamanda kendimize aslında ihanet ettiğimiz ile ilgili bir işarettir bu şekilde yorumlanır. Çünkü köpek ilk evcilleşen hayvanlardandır. İnsanlar ile ilk beraber olan hayvanlardır. Rüyada köpek ısırması, ilişkilerimiz konusunda, kendimizi değerlendirmemiz konusunda, kendimizi dinlemek konusunda, kendimizi tanıdığımıza dair bir mesaj olabilir.

Rüyada köpek görmek, çift anlamlı sembollerden biri sayılır. Çünkü aslında köpek sadakat ile vefa ile ilgili bir semboldür. Anadolu da çok önemlidir. Çünkü Ashabı-Keyf ile Yedi Uyurlar ile bağlantılıdır. Bir bilgiyi beklemek bir dostluğa vakıf olmak genellikle bir durumda sadakat ile vefa ile etraftan ve çevreden desten görmek ile ilgili bir semboldür.

Rüyada köpeğin rengi boza kahverengine yakın ise kesinlikle destek göreceksiniz demektir. Aynı zamanda bir sıkıntıda kurtulabileceğinize, etrafınızdan destek görerek kurtulabileceğinize dair bir işarettir. Çevremizdeki dostlarımızın güvenilir olduğuna dair bir işarettir. Sadakat gördüğümüze dair bir işarettir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada ağlamak ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Köpek Isırması
Puanlama
3

Etiketler: ,

6 Yorum to “Rüyada Köpek Isırması”

 1. fehime

  ya rüyamda bahçeli bi evim var fino cinside sarı renkli bi köpeğimde var bahçede otururken birden bire beni ısırıyor ama çok acıyor bunun açıklaması nedir acaba

 2. Sude Ketenci

  Düşmanlarınızdan bir zarar gelebilir ve bu ısırığın acısıyla doğru orantılıdır.

 3. mert

  dostum geçen rüyamda pikniğe gittik ailecek sadece beni bir köpek kovaladı bunun anlamı nedir?

 4. Sude Ketenci

  köpek sadakati simgeler buna bağlı olarak köpek kovalaması yakın bir arkadaşınızın size büyük bir yardımda bulunacağına işaret eder.

 5. ece

  rüyamda çiftlikteyim ve çiflikte çok fazla köpek var yani 100 den fazla bu ne demek _?

 6. Sude Ketenci

  Yakın bir zamanda gelecek yüklü bir maddi gelire işaret 🙂

Yorum Yaz