1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada köpek görmek

Rüyada Köpek Sevmek

 

 Rüyada Köpek Sevmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada köpek sevmek, sadakatle tabir olunur. Rüyada bir köpeğin kendisine saldırması, ancak ısırmadığını görmek, düşmanlarının kişiye diş bilediklerine, ancak zararları dokunmayacağına işaret eder. Rüyada bir köpeğin kendisini ısırdığını ve elbiselerini parçalamasını görmek, işinde kendisine rakip olacak kişiler tarafından sıkıştırılarak, zarara uğratılacağına işaret eder.

Rüyada bir köpeğin kendisinin yanına gelerek, ellerini yaladığını görmek ve kısık sesle havladığını görmek, kendisini yenmek isteyen rakiplerinin yola geldiğine ve onunla anlaşma yapmak istediklerine delalet eder. Rüyada yolda giderken bir kaç köpeğin saldırısına uğrayarak, onlarla mücadele ederek, hepsini kaçırdığını görmek, evinde ev halkından kötü karşılanacağına ancak onları söylediği sözlerle inandıracağına işarettir.

Rüyada dişi bir köpeğin dişi yavrusunu emzirirken görmek, çocukları varsa eğer, onlardan hayır göreceğine, bekar ise helal süt emmiş bir kadınla evleneceğine delalettir. Abdülgani Nablusi’ye göre de; dişi köpek, kötü kalpli ve inatçı bir kadındır. Rüyada bir dişi köpeğin erkek bir köpeği kovaladığını görmek,benzer bir kadının şerrine uğrayıp, halka rezil olacağına delalet eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Köpek Sevmek
Puanlama
3

Etiketler: , ,

Yorum Yaz