1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada köpek görmek

Rüyada Köpek

 

Rüyada Köpek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada köpek, yaşamımızda çok güzel artıların olacağına işaret eder. Bu durum özellikle iş hayatıyla ilgili çok ciddi çalışmalar yapıldığını ifade eder.

Rüyada köpek, renkleri bakımından da farklı şekilde yorumlanır farklı ifadeleri vardır. Rüyada beyaz köpek görmek, çok aydınlık işler yapacağımızı çok farklı bir noktaya doğru kaçacağımızı göstermektedir. Rüyada siyah köpek görmek, aydınlık işlerin biraz gecikeceğini ifade eder ve bu şekilde yorumlanır. Fakat bütün bunların yanı sıra köpeklerin cinsleri de rüyada önem taşıyan farklılıklardır.

Rüyada çok köpek görmek, bir çok kişinin birden size yardım edeceğini ve hayatınızda sizi gerçekten çok üst seviyeye çıkartacağını göstermektedir. Yani sürü olan bir köpek grubunun içinde olursanız bu duruma örnektir.

Rüyada köpek havlaması, köpeğin size yardım etmek için etraftan bir takım insanların gelebileceğini ve söyledikleri sözler ile insanların sizi biraz da olsa motive edeceğini ve sağlıklı düşüncelere kavuşmanızı sağlayabilmenizi işaret eder.

Rüyada saldıran köpek, sizin bedeninize zarar verebilecek şekilde üstünüze saldıran bir veya birçok köpek tarafından saldırıya uğramak, hayatta çok önemli bir adım atacağınızı ve bu önemli adım ile de hayatınızın çok önemli bir noktasını göstermektedir.

Etiketler: , ,

4 Yorum to “Rüyada Köpek”

 1. asi kız

  merhaba rüyamda bi çiftlikteyim ve bir sürü köpek var çiftlikte ne anlama geliyor?

 2. iskeceli

  yakın bir zamanda gelecek yüklü bir maddi gelire işaret 🙂

 3. umut

  bende rüyamda bahçemizdeki garaj içerisinde pek çok siyah köpeğin bana havladığını gördüm hayırdır inşallah

 4. iskeceli

  Siyah köpek genel olarak düşman anlamına gelir.

  Kapsamlı olarak buradan takip edebilirsiniz

  http://ruyadakopek.gormek.gen.tr/ruyada-siyah-kopek-gormek/

Yorum Yaz