1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kulak görmek

Rüyada Kulak Görmek

 

Rüyada Kulak Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kulak görmek, akrabadan bir kadına, evin hanımına, hayırlı evlada, sadık ve durumuna uygun dosta, günahtan vazgeçmeye, sevinç ve feraha ya da faydalı mala yorumlanır. Rüyada kulağın kesilmesi, yakını çevredeki bir kadının vefat etmesine yorum edilir. Rüyada kulak büyümesi ya da küçülmesi, yakın çevrede ya da akrabalarda oluşacak artma veya eksilmeye işaret eder.Rüyada kulağın sağır olması, doğru telkin ve tavsiyeleri dinlememeye, dinde fesat çıkarmaya ve küfre meyletmeye delalettir.

Rüyada kulaklarını tıkamak, insanların ailesi ile alakalı gıybet edeceğine ve bunu duyacağına işaret eder. Ancak bu gıybetleri önemsemeyecektir. Rüyada kulak kirini temizlemek, mutlu edici bir haber almaya işaret eder. Rüyada kulak kirini yemek, şifa bulmaya ya da tövbe etmeye delalet eder.

Rüyada kulak  görmek, kız çocuk,hala,teyze,kız kardeş gibi kadın akraba olarak tabir edilir. Rüyada kulakta gerçekleşen değişiklik kadın akrabalar ile yorumlanır. Rüyada kulağının kesildiğini görmek, kadın bir akrabanın vefat etmesi ya da ayrılması anlamlarına gelir. Rüyada kulağa birşey sokulması, kötü haberler duymaya işaret eder. Rüyada kulağı sağır olmak, dinde küfre ya da fesatlığa delalet eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri rüyada başbakan görmek ne demek ?

 

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz