1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada küpe takmak

Rüyada Küpe Takmak

 

Rüyada Küpe Takmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada küpe takmak, kadın ve erkek için hayırlı bir olaya, küpeler değersiz veya paslı şeylerse üzüntü görmeye işaret eder.  Rüyada çok kulağı olmak, insanlardan çok söz duymaya ancak bunları duymazdan gelmeye işaret eder. Rüyada bir kimsenin kulağını parmağı ile tıkamak, onunla ilgili gıybet yapmaya yorumlanır. Rüyada kulağın etinden yararlanılan ve yenen bir hayvanın kulağı gibi olduğunu görmek, hayra yorulur. Fakat diğer hayvanların kulağına dönüşmesini görmek, can sıkıcı bir duruma işaret eder. Rüyada kulağın kıllarla kaplı olduğunu görmek, eş ve aile bireylerinin iyilik ve güzelliğine, yiğitliğe delalet eder.

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri rüyada kulak görmek ne demek ?

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz