1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada kuş görmek

Rüyada Kuş Görmek

 

Rüyada Kuş Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada kuş görmek, hem haberci sembollerdendir hem de içimizde bir duygunun olgunlaşması ile ilgili bir bilginin olgunlaşması ile ilgili semboller olarak kabul edilir. Ayrıca rüyada kuş görmek, ruhsallıkta, maneviyatta, farkındalıkta belirli dönemlerden geçmek olgunlaşmak ile ilgili rüyalardandır.Rüyada kuş görmenin sembol olarak kaynağını, eski inançlardan şamanizmden alır. Rüyada kuş, mutlaka dönüşüm getiren, mutlaka farkındalık getiren sembollerdendir.

Rüyada kuş yuvası görmek, kuşun yuvasında olduğunu görmek, kuşu yavruları ile birlikte görmek, ev ile ilgili evlilik ile ilgili olayları haber veren rüyalar olarak yorumlanır. Bu tür olayların bir göstergesi olarak yorumlanır.

Aynı zamanda rüyada kuş görmek, özgürlük ile ilgili sembollerden biridir.

Rüyada bir kuşun avlandığını görmek, bir şekilde yaşam alanımızda bir durumun ve bir kimsenin bizi bloke ettiğini gereğinden fazla hayatımızda olduğuna dair mesajlar taşıyabilir. Ancak bütün kuş rüyaları, değişiklik ve dönüşümü haber veren rüyalar olarak kabul edilir ve ona göre yorum edilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada yağmur görmek ne demek ?

Etiketler: ,

Yorum Yaz