1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada madalyon görmek

Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada Madalyon Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada madalyon görmek, hayra yorumlanır. Rüyada madalyon görmek, kız için evlenmeye işaret eder.

Rüyada madalyon görmek, bu rüyayı gören çocuk kız, bir sürü kısa zaman içerisinde nişanlanır ya da izdivaç eder demektir. Nişanlılık ya da evliliğin sevinçli geçip geçmeyeceği madalyonun rengine ve türüne bağlıdır. Gümüş madalyon saflığı, temiz aşkı simgeler. Gümüş madalyon bu birlikteliğin bir sürü sıkı geçeceğine yorumlanır. Düşlerinde bir madalyon meydan ya da bulan adam aklında meydana gelen benzeri şahısla tanışır ve izdivaç eder .

Rüyada madalyon, erkekler için ise dedikodudur, bayanlar için aşkta muvaffakiyet anlamlarına gelir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada madalya görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Madalyon Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz