1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada mahkeme görmek

Rüyada Mahkeme Görmek

Rüyada Mahkeme Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada mahkeme görmek , yaradanın haklının yakınında meydana gelmesine delalet eder. Haklının hakkını almasına, haksızın da cezasını bulmasına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin akan gözyaşlarının durmasına, acılarının en son bulmasına ve buna bağlı olarak da yüzünün gülmesine delalet eder. Rüyada mahkeme görmek , kolay değil durumda durumda olan bireyin bu hali yenmesine ve bütün meselelerini aşmasına delalettir. Tek Takım rüya tabirleri, bu rüyanın anlamının bireyin içerisine düştüğü mukassi vaziyetten kurtulmasının zaman alacağına geldiğini söyler.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyasında mahkeme salonu gören kişi, yaşamda hiç yaşamadığı tek birşey yaşayacak ve yaşamla alakalı kocaman tek tecrübe edinip, içinde bulunduğu olaydan çıkardığı dersi de kulağına küpe yapacak demektir.

Rüyada Mahkeme Kâğıdı Görmek

Rüyasında mahkeme kâğıdı gören bireyin , ciddi anlamda de kâğıt üstünde ancak resmi onaydan geçmesi gerekli durumda olan tek işi olacak ve rüya sahibi bu işi bizzat lehine neticelendirmek için şayet tabir yerindeyse tek zaman hükümet apartmanlarında yatıp kalkacaktır.

Rüyada Mahkeme Kazanmak

Rüyasında mahkeme kazandığını gören bireyin rüyası tak tersi halinde tabir edilir. Şayet bireyin hükümet kapısında tek işi varsa kendisini üzecek tek netice alacak demektir. Hükümet kapısında her hangi tek işi yoksa da iyiye gitmesini beklediği tek işinin negatif biçimde sonuçlanacağı manasına gelir .

Rüyada Mahkemede Şahit Olmak

Rüya sahibine kocaman huzur verecek ve kanını kaynatacak tek takım gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi ek olarak bu haberi alır almaz, kalbi yerinden çıkacakmış benzeri çarpmaya başlayacaktır. Kocaman mutlu olmak manasına gelir .

Rüyada Mahkemede OlduğunuGörmek

Rüya sahibinin yaşamının da işlerinin de olmasını aradığı benzeri olacağına ve bu sayede de huzurunun yerinde olacağına delalet eder. Bu rüya, bireyin hayır ve yarar bulmasına, gönlünün güzel yüzünün de güleç meydana gelmesine delalettir.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Mahkeme Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz