1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada nabız görmek

Rüyada Nabız Görmek

 

Rüyada Nabız Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada nabız görmek, sağlık ile yorumlanır. Rüyada nabız görmek hayırlı bir rüyadır.

Rüyada nabız atışlarının itinalı meydana geldiğini görmek sıhhate, yükseldiğini yahut düştüğünü görmek baskı ve heyecana, fazla yemeye; uykuda ve gıda almakta düzensizliğe; Rüyada nabız evhama, kendini dinlemeye ve iblisin nesveselerine işaret eder.

Rüyada nabız attığının görülmesi, dünya ve sıhhat haberlerinin alınacağına işarettir.

Rüyada nabzın attığını görmek , dünya ve sıhhat havadislerinin alınacağına yorumlanır.

Rüyada nabzinizi tuttugunuzu ve nabzinizin attigini duymaniz, son zamanlarda kalp isleri ile pek mesgul oldugunuza ve bu sebeple basiniza beklenmeyen isler açilarak üzüleceginize işaret eder. Tek söylentiye yönelik , rüyada nabzin attigini isitmek, saglik haberleri almayacagina delildir. Tek baska söylentiye görede: Rüyada nabzını dinlediğini görmek , hüzün ve eleme isarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada madalyon görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Nabız Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz