1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada namaz kılmak

Rüyada Namaz Kılmak

 

Rüyada Namaz Kılmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada namaz kılmak, bir şekilde hem şükretmek ile ilgili hem kendi içimize bakmamız ile ilgili hem eğilip bükülmekle yani egonun nefsin biraz geriye çekilmesi bunun ile ilgili ihtiyaçları sembolize eder. Günlük yaşamın kısır döngüsüne çok fazla kendimizi kaptırmış olabiliriz, pişmanlıklar duyuyor olabiliriz, kendi duygularımızı kendimizi çok göz ardı ediyor olabiliriz. Çünkü secde etmek aynı zaman da eğilip bükülmek ile ilgili olabilir. Katı olayları çok katı bakıyor olabiliriz, dik bakıyor olabiliriz. Bu nedenle biraz daha esneklik kazanmak, biraz daha yumuşak bakmak, biraz daha hassas bakmak ile ilgili rüyalar olacaktır.

Bürün ibadet rüyaları önemli rüyalardır. Hem kendimiz ile kalmamız hem içimizle kalmamız hem de yaradan ile birlikte olmamız ile ilgili rüyalardır.

Rüyada bayram namazı çok önemlidir. Çünkü rüyada bayram namazı, ailede birlik ile ilgili barış ile ilgili bereket ile ilgili mesajları haber verir.

Rüyada ölmüş biri ile birlikte namaz kılmak, hem onun ile ilgili özlem hem yine ailede bir değişikliği ya da bir olayı haber veren rüyalardan olabilir. Herhangi bir şekilde bir ibadet yerine başka bir inanca dair olsa da herhangi bir ibadet görmek de hem içsel anlamda kendimiz ile kalmak hem de maneviyat ile ilgili mutlu olmak huzur duymak ile ilgili olumlu sembollerdendir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada kuş görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Namaz Kılmak
Puanlama
5

Etiketler: ,

1 Yorum to “Rüyada Namaz Kılmak”

  1. selim

    rüyamda namaza başlıyorum ve geçmiş bütün namazlarımı kılıyorum yorumu nedir acaba

Yorum Yaz