1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada oba görmek

Rüyada Oba Görmek

 

Rüyada Oba Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada oba görmek, sevinçle müjdelenir. Rüyada oba görmek hayırlı bir rüyadır iyiye yorumlanır.

Rüyada kendini kocaman tek çadırın içerisinde görmek hükümet ve saltanata; iş ve arzusunun büyüklüğüne işaret eder. Rüyada oba görmek, oba meydana geldiğini yahut onun altında meydana geldiğini görmek kocaman tek nimetle nimetlenmeye ,  şehid kabirlerini ziyaret etmeye ,  şehid olarak dünyadan göçmeyedelalet eder. Rüyada oba, tanınmayan oba ,  bbeyaz ve yeşil renkte ise ,  ibadet etme ederek dik dereceler ele geçirmeye ,  Beyt –  i Makdis’i  (  Mescid – i Aksa’yı )  ziyaret etmeye delalet eder .

Rüyanızda tek ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde oluşturulmuş bir oba görmek ,  bu sonsuz tek sevince ulaşacağınızı ve kendinizi tek sürü sevinçli hissedeceğinizi gösterir .

Rüyada tek ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde oluşturulmuş tek oba görmek kocaman tek mutluluğa ereceğinize yorumlanır .

Rüyanizda oba görmek, sonsuz tek sevince delalet eder .  Yesillikler içerisinde kurulan tek obayi görmek sevinç ve mutluluga isarettir .  Tek baska söylentiye görede: Rüyada tek kimsenin tek yerde kurulmus oba gönnesi ,  sevince ,  müjdeye ve ferahliga isarettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada nadas görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Oba Görmek
Puanlama
3

Yorum Yaz