1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada obur görmek

Rüyada Obur Görmek

 

Rüyada Obur Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada obur görmek, iyiye yorumlanmaz. Rüyada obur görmek, günaha, kötü işler yapmaya işaret eder.

Rüyada obur olarak meydana geldiğini yahut obur bir kimseyi görmek kötülük ve günah işlemeye ,  çirkin karşılanan davramışlarda bulunmaya; Hastanın obur bir tanesini görmesi afiyet ve esenliğe delalet eder .

Rüyada bir sürü yiyecek yediginizi ye bir sürü yiyen bir kimseyi görmeniz ,  yaşamda bir sürü ihtirasli bir kimse oldugunuza delalet eder .  Obur bir kimseyi görmek ,  islerinizde aksama olacagina ,  hafif bir mide hastaligi geçireceginize isarettir .  Rüyada obur  görmek bir kimse ile yiyecek yediginizi görmek ,  malinizin israf edildigine tasarrufa bas vurmaniz gerekecegine delalet eder .  Bir baska söylentiye görede: Rüyada obur görmek, obur kimseyi görmek ya da onun vaziyetine düsmek ,  günah ve kötülük inşa etmeye delalet eder.  Hasta Kişi bir kimsenin obur kimseyi görmesi ,  afiyet ve selamete ermesine isar eder .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada oba görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Obur Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz