1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ödeme yapmak

Rüyada Ödeme Yapmak

 

Rüyada Ödeme Yapmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyasında ödeme yapmak , yaşamı süresince ücret sıkıntısı çekileceğine yorumlanır.

Kişi düşlerinde borcunu öderse sorumluluk ve sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Rüyanizda tek borcunuzdan dolayi bankaya gidip tediye yaptiginizi görmek hayra yorumlanir, Borç birey kalbinde hep tek endise uyandirdigi amaçlı , ödendiginde de o mabette an tek ferahlik duyar. Allah (C.C.) Hazretlerine meydana gelen ibadet etme borcumuzu da eda ederken ayni ferahligi duyariz. Bu nedenle rüyasinda tek borcu olup da ödedigini gören, yaşamda sikintidan kurtulur ve mutluluga erer. Tek baska söylentiye görede: Rüyada borç ödedigini gören kimse, akrabalarim ziyaret eder.

Rüyada ödeme yapmak, borçlarınızı ödediğinizi görmek; parasızlık çekeceğinize ve hakikat sevgiyi bulamayacağınıza işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ödünç almak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ödeme Yapmak
Puanlama
5

Yorum Yaz