1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ödünç almak

Rüyada Ödünç Almak

 

Rüyada Ödünç Almak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ödünç almak, beklenmedik bir sürede dünyanın kendisine yönelmesine işaret eder. Rüyada ödünç almak, fitne çıkması korkusuyla sakınılması gerekli olan durumlara yorumlanır.

Kımetli ve güzel bir yeşi ödünç almak veyahut sunmak sürekli olmayan hayra; değersiz ve kabul görmeyen bir şeyi ödünç almak veya sunmak bir çok kez olmayan üzüntüye delalet eder. Rüyada ödünç  vermek, ödünç birşey almak, aldığı birşey nisbetinde borca girmeye veya ödünç beir birşey aldığı kimseye, o nisbette zahmet ve külfet yüklemeye işaret eder.

Rüyada ödünç almak gereksinim talep etmeye yorumlanır. Rüyada ödünç vermek, günahtan tövbeye, hidayet aramaya veya yoksulluktan kurtulmaya, Değerli bir şeyi, onu talep eden kimseye ödünç olarak sunmak , Allah -c.c.- ile muamelesinin güzel meydana gelmesine , rüyada ödünç vermek, sunmak , başkasını bizzat nefsine tercih etmeye, Allah rızası amaçlı iyilik inşa etmeye , Hastanın biri kimseden ödünç bir birşey istemesi sorun ve şiddete, ödünç aradığı şeyi alması ölüm etmesine delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada obur görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ödünç Almak
Puanlama
4

Yorum Yaz