1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ölmek

Rüyada Ölmek

 

Rüyada Ölmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ölmek, ömür kazanmak anlamına gelir. Rüyada bir başkasının öldüğünü görmek de aynı anlama gelir. Rüyada ölmek özellikle fiziksel anlamda karışık bir dönemdeysek, fiziksel anlamda kendimizi çok yoruyor isek yine kendimize ihanet ettiğimiz ile ilgilidir. Ayrıca rüyada ölmek, kendimize özen göstermediğimiz ile ilgili bir mesajdır. Rüyada ölmek, burada fiziksel ölüm ile ilgili değil, canımızın yanması ile ilgili ölüm haline geçmekle ilgili durumları gösteriyor olabilir. Bazen bu sahneler olarak görürüz.

Rüyada ölmek, kendimizi yoksun bırakmak, kendimizi kapatmak, kendimizi bir şeylerden mahrum bırakmak ile ilgili bir semboldür.

Rüyada kendi cenazeni görmek, kendimizi bir çok şeye kapattığımız, belki biraz olumsuz düşündüğümüz, karamsar bakmamız ile ilgili olabilir. Ancak ölüm rüyaları, ömür kazanmaktır. Yani bir şeyleri yerine getirme ile ilgili daha zamanımızın olduğunu, o yoksunluğu hissetmememiz gerektiğine dair rüyalardandır. Burada önemli olan kendimize özen göstermediğimiz, kendimize ihanet ettiğimiz ile ilgili mesajı almaktır.

Kimi zaman ölüm rüyaları, özellikle yakın zamanda böyle bir travma böyle bir durum geçirmiş ise bunları da gösterebilir. Yani çok yakınımızda birisi vefat etmiş ise bizim ölüm korkumuzu da ortaya çıkartabilir. Bu nedenle bilinç altı rüyası mı yoksa hangi dönemde geldiğine dair rüyaya bakmakta fayda vardır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada kavga etmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ölmek
Puanlama
5

Etiketler: ,

Yorum Yaz