1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Orman Görmek

Rüyada Orman Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada orman görmek ,orman içerisinde yürümek ya da ağaç kesmek, işlerini yöntemine koymak ve düzene sokmak için tüm engelleri kaldırmaya işarettir. Orman içerisinde yürümek ya da ağaç kesmek, işlerini yöntemine koymak ve için tüm zorlukları aşmaya yorumlanır. Rüyada ormanda kaybolmak, iş hayatınızda zorluklara işaret eder.

Rüyada yeşil bir orman görmek , elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder. Ormanda kaybolmak iş yaşamında tek takım sıkıntılara işaret eder. Yeşil tek orman gördüyseniz, elinizi attığınız her işi başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir. Yemyeşil, ulu ağaçlardan meydana gelen orman murad, başarı, mutlu olmak , bolluk, servettir.

Rüyada orman görmek , mutluluk ve berekete yorumlanir. Tek ormanda biriundugunu ve yöntemini kaybedip çikamadigini görmek , kendisine verilen kolay değil tek isi inşa etmeye çalistigina, ancak tek takim engellerin bunun için mani olduguna işaret eder. Eger yöntemini bulup da ormandan çikabilirse, islerinin yolunda aynı ritimde devam edecegine işaret eder.

Ormanda gövdesine sarmasiklar sarilmis kocaman agaçlar görmek , kendisinden tek takim iyilikler bekleyen insanlarin bulunduguna delildir. Rüyada ormanda vahşi hayvanlara rastlamak ve onların kendisine hücum ettiklerini görmek , tek takim kiskanç kimselerin aleyhinde çalistiklarina delildir. Vahsi hayvanlarin kendisine kayıp vermeleri, o kimselerden kayıp görecegine, hiç tek sey yapmadan önünden kaçip uzaklastiklarini görmek ise bunlarin kendisine zarari dokunamayacagina işaret eder. Rüyada tek ormanin içerisinde oldugunuzu görmek , is hayatinizda tek zorluk içerisinde oldugunuza yorumlanir. Ormandan çiktiginizi görmek , o zorluklarin ortadan kalkacagina işaret eder. Bir ormanda kayboldugunu görmek , islerinizde çikar tek yol aradiginiza isarettir. Ormanda vahsi hayvanlarin üst kısmına saldirdigini görmek , is hayatinda rakiplerinin ve düsmanlarinin bulunduguna isarettir.

Bir diğer söylentiye görede: Rüyada orman görmek , korku ve yalnizliga isarettir. Ormanda kaybolmak, iş yaşamında sıkıntılara işaret eder. Yeşil tek orman gördüyseniz, elinizi attığınız işlerde oldukça başarılı olacaksınız manasına gelir. Ormanda kaybolmak, iş yaşamında sıkıntılara işaret eder. Yeşil tek orman gördüyseniz, elinizi attığınız işlerde oldukça başarılı olacaksınız manasına gelir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ışık görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Orman Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz