1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada paça görmek

Rüyada Paça Görmek

 

Rüyada Paça Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada paça görmek,iyiye ve hayram yorumlanır. Rüyada paça görmek, maddi gelirinizin artacağına işaret eder.

Rüyada paça, eti yenebilen hayvanların paçasını görmek mala, paça yiyecek babasız malını veyahut şerefli kişilerin malını yemeye; Paçayı temizlemek zahmeti gidermeye, vergi memuruna veyahut zulmen ücret toplayan kimseye delalet eder. Rüyada pantolon paçası – temiz ve ütülü ise- hayra; yırtık, kirlii, çamurlu ve buruşuksa hüzün ve eleme yorumlanır.

İşlerinizin rahatlayacağına delalet eder. Rüyada paçanızın söküldüğünü görmek , ücret kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada paça görmek, çiğ paça görmek, tatsız ve birçok kişiyi rahatsız edecek tek konudur.

Rüyada paça görmek ya da yiyecek , parasal ve içsel tüm zorluklarin artacagina; donmus paça peltesi yediginizi görmek , islerinizden çok pek randiman alacaginiza delalet eder. Rüyada tek paçaci dükkanina girdiginizi görmek , yakinda servet sahibi olacaginiza; Sakatatçidan paça kemigi satin almak ise, düsmanlariniza kudretli geleceginize isarettir. Tek baska söylentiye görede: Tek kimse rüyasinda paça yiyip kemiklerim de emdigini görse, babasız mali koltuk . Bir Takim tabirciler derler ki, paça yedigini gören, insanlarin en sereflilertnin malim koltuk olarak yorum edilir. Nedeni Ise paça maldir. Rüyada paça görmek, koyun paçası ise insanlarin mallarinin en sereflisidir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada beşik görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Paça Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz