1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada paçavra görmek

Rüyada Paçavra Görmek

 

Rüyada Paçavra Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada paçavra görmek, iyiye yorumlanmaz kötüye işaret eder. Rüyada paçavra görmek, yoksulluğa yorumlanır.

Rüyada paçavra, yoksulluk ve zillete, ortalıktan paçavra toplayan kimseyi görmek helal ve haram demeden eşya biriktiren ve üst kısmına gerekli olmayan şerleri heyecan eden sefil kimseye dellet eder.

Rüyada paçavra görmek , yoksulluğa düşüleceğine delalet olarak yorumlanır. Paçavra ticareti yapmaksa, tam tersine zenginliğe işarettir.

Rüyada paçavra görmek , fakirleşeceğine işarettir. Paçavra ticareti yapmaksa, tam tersine zenginliğe yorumlanır.

Kişinin üstünde paçavra olması iş ve makam konusunda meseledir .

Rüyada paçavra görmek, paçavra satıcısının dükkanina girdiginizi görmek , hanedeki eskiyen esyalarinizi satip elden çikaracaginiza; tek yastiga paçavra doldurdugunuzu görmek , fakirlere yardim ederek sevap kazanacaginiza delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada paça görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Paçavra Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz