1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada padişah görmek

Rüyada Padişah Görmek

 

Rüyada Padişah Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada padişah görmek hayırlı bir rüyadaır iyiyie yorumlanır. Rüyada padişah görmek, dik makam , ün ve muvaffakiyet olarak yorumlanır.

Rüyada sultan görmek , harika sevinçli tek rüya olarak yorumlanır. Şayet evli değilseniz sevinçli tek yuva kuracağınıza, evliyseniz nihai derece geçimli tek yaşantınız olacağına işarettir.

Rüyada padişah rüyası şeref, ün, dik mevkii olarak yorumlanır. Rüyada sultan sevinçli tek rüya olarak yorumlanır. Şayet evli değilseniz evleneceğinize yorumlanır. Şayet evliyseniz geçimli ve sevinçli tek hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır.

Rüyada padişah görmek , yükselmeye ve ilerlemeye isarettir.

Rüyada padişah görmek bu rüya şeref, ün, dik mevkii olarak yorumlanır. Sultan gören işinde ilerler. Elini öpen ve önünde eğilen kudretli sayılan birinden dayanak görür.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada paçavra görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Padişah Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz