1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

para görmek

Rüyada Para Görmek

 

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada para görmek, yakın bir zamanda beklemediğiniz bir para kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada para kazanmak, maddi aleme yani maddiyata bakış açımız ile ilgilidir. Para kazanmamızın şekli maddeyi nasıl değerlendirdiğimizle ilgilidir. Parayla ilgili alışverişimizle alakalıdır.

Rüyada kağıt para görmek, genellikle maddi fırsatları ifade eder. Rüyada metal para görmek, Anadolu da genellikle söz olarak geçer.  Ama rüyada para maddiyatta bir değer olduğu için birikimlerle ilgilidir. Birikim yapma ihtiyacımızla ilgilidir. Yine belki bir duruma hazırlanmakla alakalı bir haberci olabilir. Rüyada para görmek, genellikle maddi fırsatlar değerlendirmek ile ilgili mesajlar taşır. Rüyada para, düşünülenin aksine, yorumlandığının aksine olumlu sembollerdendir. Çünkü bu dünyaya ait sembollerdendir.

Rüyada piyangodan para çıkması ya da büyük bir para kazanmak, hesapta olmayan bir şekilde yardım görmek, destek görmektir. Maddi bir problemin maddi bir sıkıntının bizim tahminimizden başka şekilde çözülmesiyle ilgili olabilir. Bazen de tahmin edilenden başka şekilde statüyle ilgili, kariyerle ilgili büyük bir fırsata sahip olmayı haber verebilir. Genellikle piyango, talihle ilgili, şansla ilgili, şansın dönmesiyle ilgili durumları haber verir. Ancak bu madde boyutunda fırsatlar doğacaktır. Büyük bir maddiyata kavuşmak, parayla alakalı bir sıkıntıdan kurtulmak hep bu piyangoyla ilgili, talihle ilgili rüyalara girer.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada arı öldürmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Para Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz