1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada raf görmek

Rüyada Raf Görmek

 

Rüyada Raf Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada raf görmek,  hayırsever zevceye,güvenilir kimseye, yararlı iş ortağına işaret eder. Rüyada raf görmek, rafa mal yerleştirdiğini görmek âlim ve akıllı bir çocuğundan veya şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya delalet eder.

Rüyada rafçı görmek, genişliğe ve bol rızka işarete eder. Rüyada raf görmek , hayatınzın düzgün bir şerit üstünde ilerleyeceğini ve sevinçli günler geçireceğinizi gösterir.

Rüyada raf görmek , yaşamınızın düzgün bir biçimde aynı ritimde devam edeceğine ve bir sürü harika günler geçireceğinize yorumlanır. Boş raflar, berbat şansın ve üzüntünün haberidir. Rüyada rafların dolu olarak görülmesi muradınıza ereceğinizi bilgi verir.

Rüyada boş raf görmek, şanssızlığın ve uğursuzluğun işaretidir. Rüyada dolu raflar görmek, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz manasına gelir .

Rüyada raf görmek, hayırlı nasip , ün ve onur anlamlarına gelir. Bireyin yaşamına yepyeni bir rejim vereceğine işarettir.

Rüyada raf görmek , sirlari gizleyen bir kimse olarak yorumlanir. Rüyasinda bir rafa kitap ya da her hangi bir esya ya da biblo benzeri seyler yerlestirdigini gören kimsenin bir sürü bilgi edinecek bir oglu dünyaya gelir . Bir baska söylentiye yönelik , ömrünün sonuna civarı ona sadik kalacak ve tüm sirlarini saklayacak meydana gelen bir kadinla izdivaç eder . Kirmani’ye göre; rüyada raf görmek , sadik bir is ortagina delalet eder.

Rüyasinda raf görmek on sekilde deyim olunur: Es, baskanlik, ferahlik,  dogum, hac, rütbe,hayat, yoldan gelmek, kiymet Bu rüyada görülecek güzel ya da berbat her sey bu on vaziyet üst kısmına kiyaslanarak deyim olunur. Rüyasinda rafin üst kısmına çikip oturdugunu gören, kocaman bir ise geçer. Ve milletçe içerisinde saygınlık kazanir. Bir baska söylentiye görede: Rüyada görülen raf, sir gizleyen ve ayiplayan ve gizleyen kişiye, yardımsever bir eşe işaret eder. Bir kimse rüyada bizzat yaninda raf oldugunu ve ona esya yerlestirdigini görse, o kimsenin, çeşitli ilimleri iyi bilen bilen ve akıllı bir çocugu olabilir , veya serefli, sir gizleyen namuslu bir kadin île izdivaç eder . Ara Sıra de raf emin bir kimseye veya sahibine faydali olacak is ortagma isarettir. Rüyada raf yapan bir mobilyaciya görmek , genislige ve bol rızka işaret eder.

Rüyada boş raf görmek, şanssızlığın ve mutsuzluğun delalet eder. Dolu raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamındadır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada radyo görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Raf Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz