1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada rahibe görmek

Rüyada Rahibe Görmek

 

Rüyada Rahibe Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada rahibe görmek , hayat zevklerinden çoğalış el ayak çekmenize ve düzgün tek hayat sürmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada rahibe görmek , hayat nimetlerinden çekilmeniz gerektiğine ve düzgün tek hayat sürmeniz gerektiğine yorumlanır. Sevgilinizden bölünme olasılığınız da olabilmektedir demektir.

Sevgilinizden bölünme olasılığı var.

Rüyada rahibe görmek , hayat zevklerinden artik usanç getirdiginize, bundan ardından tek köseye çekilerek ibadetle mesgul olacaginiza işaret eder. Rahibe ile konusmaniz ya da onu tek mabette ziyaret ettiginizi görmek , tek arkadasinizla aranizin açilacagina ve bundan üzüleceginize işaret eder. Rahibe ile tek konuda tartismaniz ise konut hayatinizda bir takim geçimsizliklerin olduguna, ancak yakinda tüm bu olaylarin hepsinin düzelecegine isarettir.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada üreme organı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Rahibe Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz