1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada rahip görmek

Rüyada Rahip Görmek

 

Rüyada Rahip Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada rahip görmek , güzel bir haberin alınacağına işarettir. Düşü gören kadın ise, gebe kalacağına; erkek ise, işlerinde başarıya erişecek manasına gelir .

Rüyayı görmek kadın ise, gebe kalacağına; erkek ise, işlerinde oldukça başarılı olacaksınız demektir. Rüyada rahip görmek , güzel bir haberin alınacağına yorumlanır.

İşleriniz, planladığınız benzeri yolunda gitmeyecek. Hayatınızda bazı aksilikler olacak. Hata karar almamak amaçlı uyarı edin.

Siyaha giyinmiş bir rahip ya da rahibe, uzunca yoldan gelir iyi mesajdır.

Rüyasinda rahip oldugunu gören sapik bir is yapar. Bir söylentiye yönelik caiz olmayan seyleri inşa ederek bunu tane ediyor inatçilik yapar. Rüyada inançlı bir kimsenin kendisini rahip olarak görmesi, Allahin (C.C.) ona korku ve husu verecegine delalet eder. Bir Takim tabircilere yönelik rüyada rahip görmek , Allahtan korkan bir kimse olarak deyim olunur.

İşleriniz planlandığınız benzeri yolunda gitmeyecek. Hayatınızda bazı aksilikler olacak. Hata kararlardan kaçının.

Rüyada rahip görmek; rahibin üstü baş temiz ise iyi ve inançlı biri ile tanışmaya, üstü baş kirli ve çirkin ise dinsiz ve berbat biri ile karşılaşmaya, rahipten herhangi birşey almak; bir sürü berbat bir haber almaya, rahiple kavga etmek; galip gelmek; bir feleketten kurtulmaya, yenik olmak; talihsiz kaza geçirmeye ya da üzüntüye işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada rahibe görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Rahip Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz