1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada rakı içmek

Rüyada Rakı İçmek

 

Rüyada Rakı İçmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada rakı içmek, haram olarak yorum edilir. Rüyada alkollü bir zevk alemi, bir sürü zor bir hastalıkla yorumlanır. Rüyada alkollü bir yerde içmek, stres atmak , bir sürü zor bir rahatsızlık demektir.

Rüyada rakı içmek, sarhos oldugunuzu görmek sıkı degildir. Bir dükkandan raki satin aldiginizi rastlamak , yakinda bir hastaliga yakalanacaginizi fakat kisa sürede iyileseceginizi gösterir. Rakinin dökülmesi hayra işaret eder. Bir raki fabrikasinda rakilarin siselere dolduruldugunu görmek , o yerde kisin belli bir süre katı geçecegine isarettir. Bir baska söylentiye görede: Rüyada raki rastlamak ya da içmek, haram bir mala ve kocaman bir günah islemeye isarettir. Rüyada rakı içmek,düsmanlik, fitne, ser ve kizginliga isarettir. Rüyada rakı içmek, içenin ahmaklik ve cehaletine işaret eder. Ölü bir kimsenin rüyada alkol içtigi görülse, o ölü ahirette nimet erisimindedir. Zira sarap, Cennet ehlinin içkisindendir. Fakat , ölünün devamli raki içmekle ölmüs olmasi ve hayatinda alkol içmeyi helal, itikad edenlerden olması yorumların dışındadır. Rüyada rakı, su ile karıştırılarak içildiginden dolayi izdivaç etmek talep eden kimse amaçlı hayra delildir

Rüyada rakı içmek veya görmek; hata hareketler neticesi berbat yoladüşmeye, geçimini haram yollardan sağlamaya ya da hasta olmaya işarettir.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada rahip görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Rakı İçmek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Rakı İçmek”

  1. elif

    Dün gördüğüm rüyamda ev arkadaşımla baya bir rakı içiyoduk fakat o kadar içmemize rağmen kafa güzel olmadı 😀

Yorum Yaz