1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada saat görmek

Rüyada Saat Görmek

 

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada saat görmek, iyiye yorumlanabildiği gibi kötüyede yorumlanabilir. Rüyada saat görmek çocuğun bir habercisidir. Ayrıca rüyada saat görmek, sıkıntıya da işaret eder.

Rüyada zamanları gösteren saatin, gündüz ve geceden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya, sözü mahaline getirmeye, Saat bazen dakik olmaya, sürenin değerini bilmeye, ‘anın vacipleri’ni mahaline getirmede hassas davranmaya veya sözüne güvenilmeyenn kimseye işaret eder.

Rüyada saat görmek , lezzetsiz haberlere; saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini işitmek bir çağrıya işarettir.

Rüyada saat görmek , güzel olmayan istihbarat almaya işaret eder.; Rüyada saati ayarlamak hayatın gidişatının düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini işitmek bir çağrıya yorumlanır. Rüyada sehpa veya duvar saatinin çalışması bir, aile hayatının güzel olacağına işaret eder. Kol saati veya gsm saati özel işlerinizin anlaşılmaz olduğuna yorulur. Saatin durması veya dosdoğru çalışmaması, bazı sorunlar çıkacağına yorumlanır.

Çevrenizde bazı düşmanların varolduğuna işarettir. Şayet rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, güzel olmayan istihbarat alacağınız manasına gelir .

Rüyada saat görmek, eğer saat güzelse ve güzel çalışıyorsa bireyin yaşamında olacak pozitif değişiklikleri belirtir. Saat ne civarı harika ise değişiklikler o civarı harika olacaktır.

Rüyada saat görmek , sikinti ile yorumlanir. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen güzel olmayan bir bilgi demektir. Bir baska söylentiye görede: Rüyada saat görmek , çocuk ve ortaga isaret eder. Rüyada görülen saat, sahibi amaçlı süs ve güzelliktir.

Rüyasında çalışan bir sehpa veya duvar saati görmek , aileyle alakalı konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya gsm saati özel işlerle alakalıdır . Düzgün çalışması özel yaşamın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması veya dosdoğru çalışmaması, bazı sorunlar çıkacağına işarettir.

Rüyasında çalışan bir sehpa veya duvar saati görmek , aileyle alakalı konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya gsm saati özel işlerle alakalıdır . Düzgün çalışması özel yaşamın yolunda gittiğine delalettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada şafak görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Saat Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz