1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada şafak görmek

Rüyada Şafak Görmek

 

Rüyada Şafak Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada şafak görmek, yemin etmeye yorumlanır. Rüyada şafak görmek, hükümet aracılığıyla başlatılıp yönlendirecek harekete işaret edebilir. Bu zaman, rüyada şafak, nur ve hidayete, üst üste yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve yanıltıcı beklentilerin yerini hakikat mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan ardından hidayete delatet eder.

Rüyada şafak söktüğünü görmek her biri , ferahlığa ve saadete erer.

Rüyada şafak söktüğünü görmek,   rahatlığa, refaha ve sevinçli tek hayata yorumlanır.

Rüyada şafak söktüğünü görmek kimse tüm dert ve sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada şafak, Cenabi Hakkin «And ederim o safakin (Sürei însikak, ayet 16) mealindeki ayetine dayanarak yemine işaret eder. Bazan da görevli ve vekilleri tarafindan zuhur edecek tek harekete işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada şadırvan görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Şafak Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz