1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada şahin görmek

Rüyada Şahin Görmek

 

Rüyada Şahin Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada şahin görmek, acımasız ve vefasız yöneticiye işaret eder. Aynı zamanda rüyada şahin görmek, belli bir süre bir göreve getirilmeye işaret eder.

Rüyada şahin görmek, gören bireyin bir sürü temkinli olması gerekir Tersi taktirde, bir takım kişilerin sizlere fenalık yapacak demektir. Ölü bir şahin görmek , ya da bir şahin öldürmek, karşınıza çıkan sıkıntıları aşıp düşmanlınızı aşağı edeceğinize işarettir. Eğer uyarı etmezseniz, bazı kişilerin sizlere fenalık yapmasına ne sebeple olacaksınız.

Rüyada beyaz bir şahin tuttugunu görmek , kadrinin yüksekligine, izzete erecegine isarettir. Rüyada elinde bir şahin tuttuğunu gören, itibarli olabilir . Sahinin elinden uçup gittigini görmek , seref ve mevkiinin tükenmesine, şahinin elinden düsüp öldügünü görmek , mevkiinden düserek ayni sürede fakirlesecegine işaret eder. Kirmaniye göre: birinin kendisine bir sahin verdigini görenin bir çocugu olabilir . Veya seref ve itibar kazanir. Şahinin evinin damina kondugunu görmek , hükümet büyüklerinden birine yakinlasmaya ve ondan çıkar görmeye isarettir. Av amaçlı bir sahin satin aldigini gören bir ise girer. Muradi olabilir ve itibari artar. Kadının eteğinin içine bir şahinin gizlendigini görmesi, adam doguracagina, eger sahinin ayaginda çingirak varsa kiz doguma işaret eder. Cafer’i Sadika göre, şahin görmek murat, ferah, müjde, mahaline getiren ve eşya ile deyim olunur. Eger şahin bir sürü vahim, asi evlat, sokak kesici hirsiz ile yorumlanir. Bir baska söylentiye görede: Rüyada şahin görmek, vefasi olmayan acımasız bir hükümet baskanidir.

Eğer uyarı etmezseniz, bazı kişilerin sizlere fenalık yapmasına ne sebeple olacaksınız. Ölü bir şahin görmek , ya da bir şahin öldürmek, karşınıza çıkan problemlerin üstesinden gelebileceğiniz ve düşmanlarınızı heziyete uğratabileceğiniz manasına gelir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada zar görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Şahin Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz