1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada şato görmek

Rüyada Şato Görmek

 

Rüyada Şato Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada şato görmek, eğer şatonun içindeyseniz, tüm hayallerinizi gerçekleştirmek amaçlı tek sürü zengin olacağınız manasına gelir .

Rüyada şato görmek, yabanci tek memlekette kocaman tek satonun içerisinde bahçesinde bulundugunuzu görmek , tek sürü istediginiz tek projeyi yapmak amaçlı beklediginiz imkani elde edeceginize isarettir. Satoyu yikilmis ve yıkık tek takdirde görmek hayallerinizin gerçeklesmeyecegine isarettir.

Rüyada şato görmek; eşya , mülk sahibi olmaya, şatoda oturduğunu görmek; birinden kalıt almaya, tek şato satın aldığını görmek; kocaman kar getirecek tek işe başlayacağınıza, şato satmak; zarara uğramaya, şatonun yıkılması; kocaman tek felekete işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada şahin görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Şato Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz