1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada sevgili görmek

Rüyada Sevgili Görmek

 

Rüyada Sevgili Görmen Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada sevgili görmek, gerçekten çok güzel bir şeydir. Rüyada sevdiğini görmek, ona çok güzel bir enerji katmaktır aslında. Sevginizin daha çok yoğunlaşacağının bir işareti olarak yorum edilir. Eğer sevgiliniz ile küstüğünüz bir zaman da bu rüyayı gördü iseniz, onunla mutlu bir beraberliğe doğru gidebileceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliniz ile el ele tutuşup bir yerde yürüdüğünüzü görmeniz, evlenmenizin, yuva kurmanızın çok yakın olduğunun bir işareti olarak kabul edilir. Rüyada arkanızda sevgiliniz önde siz gidiyor iseniz, her zaman için yol gösterenin siz olduğunuzu işaret eder.

Rüyada sevgilinizin yaşamında çok iyi şeyler kattığını görüyor ve size hediyeler aldığını görüyor iseniz, artık evlenme vaktiniz geçmiş bir an önce evlenmeniz gerektiğinin bir habercisidir.

Rüyada sevgiliniz ile kavga ettiğinizi görmeniz, sevgilinizle müthiş derecede çok iyi anlaşabileceğinizi göstermektedir.

Rüyada sevgiliniz ile sırt sırta vermiş bir takım yerlere böyle sırt sırta gidiyor iseniz, onu gayet güzel bir şekilde omuzlayacağınızı, onu kucaklayacağınızın bir işareti olarak gösterilir.

Rüyada sevgilinizin başını tutmanız, her şeyin ötesinde bütün hakimiyetin tutan kişiye ait olduğunun bir göstergesidir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada geç kalmak ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Sevgili Görmek
Puanlama
5

Etiketler: ,

Yorum Yaz