1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada silah görmek

Rüyada Silah Görmek

 

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada silah görmek, genel hatlarıyla itibar ve güç kazanmaya yorumlanır. Ayrıca rüyada silah, düşmana galip gelmeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Kişi hasta ise hastalığından kurtulması söz konusu olabilir. Ancak rüyada tüfek ve tabanca gibi ateşli silahlar da varsa yani böyle ayrıntılar varsa ve bunları sattığınızı filan görüyor iseniz bu durum biraz daha itibar ve güç kaybına biraz daha mutsuzluğa yol açacak sonuçlarla karşılaşmanıza yol açabilir.

Rüyada silahla ateş etmek, bu durum bugünler de bazı zorlu mücadelelere gireceğinizi bunun sonucunda yorulacağınıza işaret eder. Ancak sonuçların güzel olacağına işaret eder. Kimi rüya tabirlerine göre rivayetlere göre de; tez gelecek olan haberin işareti olarak yorumlanır.

Rüyada silahı düşmanın elinde görmek, bu düşmanın güçleneceğini ve size karşı galip geleceğinin işareti olarak gösterilir. Bu durumda çok dikkatli olmak gerekir. Böyle bir düşmanınız var ise bunu biliyor iseniz ya da bu durumlardan dolayı duyduğunuz endişe ve korkuların da işareti olabilir. Bilinçaltınız da yaşadığınız sıkıntıların bir yansıması da olabilir bunlar. Ancak bazı rüya tabirlerine göre de; kişinin çalışarak malında daha fazla artmanın meydana gelmesi olarak da yorumlanabilir. Malının parasının artacağı ve güçleneceğini de işaret edebilir. Ama bir düşmanın güçleneceği ya da galip geleceği gibi durumları da göz ardı etmemek gerekir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada tanımadığın birini görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Silah Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , ,

2 Yorum to “Rüyada Silah Görmek”

  1. umut

    sitenizde bulamadığım için buraya yazmak istedim. Rüyada kıyameti görmek ne anlama geliyor acaba?

  2. Sude Ketenci

    Uyarınız için teşekkür ederiz istediğiniz rüya tabiri sitemize eklenmiştir buradan ulaşabilirsiniz http://gormek.gen.tr/ruyada-kiyamet-gormek/

Yorum Yaz