1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada su görmek

Rüyada Su Görmek

 

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada su görmek, temiz niyetle ilgili bir semboldür. Rüyada su, her şekilde temiz ve iyi niyeti göstermektedir. Ayrıca ferahlığı getirir.

Rüyada berrak su görmek de temiz niyete ile tabir olunur. Ayrıca rüyada berrak su, bir sıkıntının rahatlamasıyla ve iyi niyeti korumakla ilgilidir.

Rüyada suyun bulanık olması, düşüncelerin bulanmasıyla bizi bir şekilde ele geçirmesi ile ilgili bir durumu işaret eder. Aynı zamanda rüyada bulanık su, zihnimizin çok fazla şey ürettiğine dair bir mesaj verir. Örneğin rüyada bir suyun bulandığını görmek, çok önemli bir farkındalık rüyasıdır. Düşüncelerimizin bulandığına dair düşüncelerimizi karıştırdığımıza dair bir semboldür. Kimi zaman belki öfke ile ilgili belki bizden hiç beklenmeyen bize hiç yakışmayan dediğimiz davranışları sergileyebileceğimizi dair bir rüyadır.

Rüyada bir akarsuyun aktığını izlemek, bir suyun akışını görmek, olayların ve durumların yoluna gireceğine dair bir mesajı işaret eder. Özellikle akarsu denize akıyor ise, büyük ferahlık vardır. Bu tür rüyalarda genellikle su niyette temiz kalmayı, niyete sadık kalmayı haber veren sembollerdendir. Rüyalar arasında salih rüyalar dediğimiz sadık rüyalar dediğimiz rüyalar arasında sayılır su rüyaları.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada ölmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Su Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , ,

Yorum Yaz