1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada uçmak

Rüyada Uçmak

 

Rüyada Uçmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada uçmak, rüyada kuş gibi uçmak, özgürleşmek ile ilgili bir rüyadır. Aynı zamanda bir problemi halletmek ile ilgili mesaj verir.

Rüyada bir başkasının uçtuğunu görmek, o kimsenin bir problemini halletmesine yardımcı olmak ile ilgili mesaj verir. Rüyada uçmak, büyük rahatlama rüyaları olarak sayılabilir.

Rüyada uçak ile bir yere uçtuğunu görmek, uçağa yetişememek ile kuş gibi uçmak arasında farklılık vardır. 

Rüyada uçak görmek, genellikle bir olayın hız kazanmasını ve olayı hızlı bir şekilde halletmesini gösterebilir. Yine uçak korkusu olan birinin rüyada uçak görmesi, bir durumun bir problemin üstüne gitmesi gerektiğini, halletmesi gerektiğini gösteren bir işarettir.

Rüyada uçağa geç kalmak, bir yere yetişememek ile ilgili bir yere geç kalmak da, bir fırsatı kaçırmak üzere olduğumuzu ve onun ile ilgili sorumluluğumuzu ve mücadeleyi yerine getirmediğimizi işaret ederi. Ve ayrıca ona yeterince değer vermediğimizi gösterir.

Rüyada kuş gibi uçmak, aynı zamanda lucid rüyalar dediğimiz biraz daha ileri düzeyde farkındalık ile ilgili olayları da haber veriyor olabilir.

Lucid rüya, rüyada olduğumuzun bilincinde olduğumuz rüyalardır. Rüyada olduğumuzun farkında olduğumuz rüyalardır. Aynı zamanda da böyle bir rüyayı denetleyebildiğimiz rüyalardır. Rüyaların kendi bilincinin ortaya çıktığı rüyalar olarak kabul edilir. Lucid rüyalar genellikle kuş gibi uçmakla, denizde yüzmekle ama bu deniz bir boşluk gibidir ve bir boşluğun içinde hareket etmek ile birlikte değerlendirilir. Lucid rüyayı haber veren semboller bunlardır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada kar ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Uçmak
Puanlama
5

Etiketler: , ,

Yorum Yaz